Проблеми з клавіатурою на ноутбуці?

DCP_5438

Часто користувач може спостерігати часткову непрацездатність клавіатури ноутбука. Ця проблема може бути викликана різними ушкодженнями: ударами або падінням чого-небудь важкого на клавіатуру, пролиттям рідини та ін. Не можна виключати варіанти браку або виходу з ладу клавіатури через тривалий термін служби.

У будь-якому з випадків шанс відновити працездатність колишньої клавіатури дуже малий. Як правило, проводиться заміна певних клавіш або повна заміна клавіатури.

Консультація майстра — (073) 477-51-10


Поширені поломки клавіатури

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Виламані кнопки

Ми підберемо змані чи кнопки, яких не вистачає, до Вашої моделі ноутбука, але такий варіант підходить не для всіх клавіатур у зв’язку з різноманітними типами кріплень

1_5255031bab2775255031bab2b6

Залипання клавіатури

При залипанні клавіш може допомогти чистка клавіатури спеціальними засобами. Краще це зробити у спеціальних сервісних центрах

zalitie_n

Залиття рідиною

У разі залиття рідиною клавіатури, її, швидше за все, доведеться мінятя. Крім того, рідина може попасти на Touchpad ноутбука, в цьому випадку потрібна професійна діагностика


Чому люди нам довіряють?

Офіційний договір

Ми складаємо договір, в якому прописуємо всі серійні номери Вашої техніки

Гарантія до 12 місяців

и впевнені в якості своєї роботи. На всі види ремонтів даємо гарантію. Майстри з досвідом роботи не менше 5 років!

Економія

Партнерство з компаніями-виробниками ноутбуков. Вихід на прямі поставки запчастин. Тільки оригінальні комплектуючі

Вартість послуги

Заміна клавіатури

300грн + вартість деталі

Середній термін ремонту — 2—4 дні.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Заміна Touchpad

375грн + вартість деталі

Середній термін ремонту — 2—4 дні.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Нам довіряють. Нас рекомендують

Чинили мне ноут, остался очень доволен. В течение нескольких часов установили диагноз (сломался шлейф монитора), и через день уже забрал в рабочем состоянии. Ребятам Респект.

Александр Романенко, Частный предприниматель

Сервис и обслуживание на высшем уровне. Ребята работают профессионально. Пришел с кучей проблем — ушел максимально довольный. Все проблемы решили быстро и качественно. Большое человеческое спасибо!

Юрий, Киев

Вызывали мастера на дом в воскресенье, приехал быстро, проблему решил. Остались очень довольны! Отличная компания. Профессионализм во всем!

Вера, Киев